Extreme WING AP 7562


Extreme WING AP 7562

Ürün Kodu: AP 7562

Açıkhava Operasyonları İçin Yenilikçi ve Gelişmiş Özellikler

Dış mekanlarda kablosuz ağ erişimi sağlamanız gerekiyorsa, ihtiyaçlarınız sadece dışarıda kullanılmak üzere tasarlanmış bir erişim noktasıyla sınırlı kalmaz. Aynı zamanda günümüz bant genişliğindeki zorlu uygulamalarla başa çıkabilecek 802.11ac gücüne ve performansına ihtiyaç duyarsınız.

Artık maliyeti sorun etmeden ihtiyaçlarınızın tümüne ulaşabileceksiniz!Dış mekanlar için özel olarak tasarlanmış Extreme Networks´ten Extreme AP 7562 ile tanışın!

Ap 7562 dışarıda yağmur, kar, ve şiddetli rüzgarlardan sıfırın altındaki sıcaklıklara kadar dayanmak için tasarlanmış sağlam bir koruma sunar. İçeride ise; en yoğun kullanıcı popülasyonları için bile yüksek performanslı, kesintisiz, güvenilir ve sağlam bir erişim sağlayacağınız için tüm gücü elde edersiniz.

Gelişmiş ExtremeWireless WiNG 5 işletim sistemi, WLAN´ınızdaki tüm altyapının en verimli rotayı belirlemesi için gereken gelişmiş zekayı sağlar.

AP 7562 - Tüm açık alanlar için üstün Wi-Fi performansı

 

802.11 a/b/c/n/ac standartları

Harici anten seçenekleri

Açık alan kullanımı için uygun

2 WİFİ radyo sayısı

Konumsal akış sayısı 3

2.4GHz Radyo dalgası için en yüksek veri hızı 600 Mbps

5GHz Radyo dalgası için en yüksek veri hızı 1733 Mbps

Her bir AP için en yüksek veri hızı 2333 Gbps

Mesh bağlantı desteği

Captive Portal, AVC, L2/L3 Stateful firewall, SmartRF, DHCP, RADIUS

Tak çalıştır işlemi / Sıfır dokunma

IP67 rated, die-cast aluminum, corrosion resistant enclosure, salt, fog, rust ASTM B117, EN 50155 Railway Certifications