Honeywell Dolphin CT40 Endüstriyel El Terminali


Honeywell Dolphin CT40 Endüstriyel El Terminali

Ürün Kodu: CT40

Honeywell Dolphin CT40 Endüstriyel El Terminali

Bugünün perakendecileri, kanallar arasında müşterilerine tutarlı ve yüksek kaliteli bir deneyim sunmalarına yardımcı olabilecek mobil cihazlara ihtiyaç duyuyor. Dağıtım merkezinde sipariş toplamadan mağaza içi satışa ve eve teslimata kadar tek ve kusursuz bir cihaz istiyorlar. Honeywell Dolphin CT40 El Terminali hepsi için idealdir.

Perakende mağazası iş ortakları ve hareketli çalışan personeller için tasarlanan hafif ve ergonomik Dolphin CT40, çalışan verimliliğini artırmaya ve yorgunluğu en aza indirmeye yardımcı olan gösterişli ve şık bir kurumsal sınıf, tam dokunmatik cihazdır.

Yüksek performanslı bir octa-core yonga seti, hızlı Wi-Fi ve 4G LTE bağlantısı ile donatılmış olan Dolphin CT40 El Terminali, çalışanların ihtiyaç duyduklarında kritik bilgilere hızlı erişimini sağlar. Dolphin CT40 El Terminali sağlam bir gövde ve Corning Gorilla Glass 5 ekranı ile üniteyi düşmelere ve darbelere karşı korumak için sağlam bir şekilde üretilmiştir.

Honeywell’in Mobility Edge platformu üzerine inşa edilen Dolphin CT40 El Terminali, daha az toplam TCO sağlayan ve müşteri yatırımını en üst düzeye çıkararak, beş nesil Android sürümü arasında yükseltilebilir. Ayrıca, işletmelerin kurumsal ihtiyaçları için en uygun Android cihazlarını ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan Google´ın liderliğindeki bir girişim olan Android Enterprise Recommended tarafından doğrulanmıştır.

Geniş bir Honeywell bağlantılı uygulama seçeneği, üçüncü parti yazılım ve kapsamlı bir aksesuar portföyü ile uyumlu olan Dolphin CT40 El Terminali, bir donanım cihazından daha fazlasıdır. Perakende ve hafif alan hareketlilik ortamları için, dükkandan ve arka odaya, hafif lojistikten ve saha hizmetlerine kadar, oldukça entegre bir çözümdür.

2.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 660, Sekiz çekirdekli işlemci

Android 7 işletim sistemi

2-4 GB/32 GB RAM/ROM bellek

Microsd card ile hafıza artırma özelliği(512 GB’a kadar)

13 Megapixel auto focus camera

UMTS/HSPA+ 4G (LTE)

IEEE 802.11a/b/g/n/ac

N3601 ve N6603, 1D ve 2D imager seçenekleri

4090 mAh Li-Ion Pil

IP64 Dayanıklılık Standardı (Suya ve Toza Dayanım)

1.2 mt den beton zemine düşmeye dayanıklı

5.0", 1280x720 TFT Gorilla Glass 5 ekran

278 gr

 


Benzer Ürünler