Newland MT90 (Orca)


Newland MT90 (Orca)

Ürün Kodu: MT90

Kutudan çıktığı andan itibaren MT90´ın kullanımı kolaydır. Barkod tarayıcılı tam dokunmatik bir mobil bilgisayar için optimum bir form faktörü ile tasarlanmıştır. Tüketici dostu tasarımı ve Android işletim sistemi, kişisel bir cep telefonu alma deneyimine benzer hale getiriyor. Kolay kullanımı, personel eğitimi için gereksinimi en aza indirir. 

Cihaz sağlam ve günlük su sıçramalarına ve darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve ergonomisinden herhangi bir taviz verilmemiştir. Standart lastik koruma ile donatılmış, 1.5 metreye kadar düşme testlerini geçmiştir. Yalnızca 260g ağırlığı sayesinde tüm gün boyunca taşımaya ve kullanmaya elverişlidir. Kayışı, bilek kordonu ve opsiyonel kılıfı sayesinde diğer aktiviteler boyunca yanınızda taşımanıza olanak sağlar. 

 

Tam dokunmatik mobil bilgisayar

MT90 Orca, en yeni donanımı modern ve kullanıcı dostu bir tasarımla birleştiren bir Android mobil bilgisayardır. 5” kapasitif dokunmatik ekrana sahip, hafif ve dayanıklı bir cihazdır. Tanıdık bir kullanıcı arayüzü ve bir tüketici telefonunun dış kısmı ile donatılmış olan MT90 Orca´nın kurulumu ve kutusundan çıkarılması kolaydır.

Snappy 1D ve 2D barkod tarama

 

Hızlı ve verimli barkod taraması için geliştirilen MT90 Orca maksimum üretkenlik sağlar. Tarama motoru cihazın üst kısmında bulunur ve kolay bir nokta okuma için ekranda bir sanal düğme veya cihazın yan tarafındaki fiziksel bir düğme ile kullanılabilir.

Değiştirilebilir bir batarya ile tüm gün kullanımda güvenilirdir

 

MT90 Orca, cihazı tüm gün sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak veren 3.8V 4500 mAh pile sahiptir. Ek olarak, gerektiğinde yedek pil kullanmanıza izin vererek pil değişikliği yapılabilir.

İş sınıfı dayanıklılığı

 

MT90, tozlu ortamlara, kaçınılmaz darbelere ve damlalara dayanacak şekilde üretilmiştir. IP65 derecesine sahiptir ve 1,5m´ye kadar düşmelere dayanıklıdır, daha uzun ve daha güvenilir kullanım sağlar.

Operasyonlarınız ile eşleşen aksesuarlar

 

MT90 Orca için geniş bir aksesuar yelpazesi üretilmiştir. Tek yuvalı şarj ve USB cradle, koruyucu lastik, el kayışı ve bilek kordonu. İsteğe bağlı tetik kolu, kılıf ve POE / Ethernet cradle aksesuarları.

 

 

Android 7.0 İşletim Sistemi

Dört Çekirdek 1.3 GHZ Mikro İşlemci

2 GB Mobile DDR RAM, 16 GB eMMC ROM

5" Renkli Dokunmatik Ekran

Wifi, Bluetooth, GPRS/GSM ve GPS Seçenekleri

Karekod Okuyuculu

IP65 Koruma Standardı

5,0" Ekran

1280 x 720 Piksel Çözünürlük

1D (Çizgikod) ve 2D (Karekod) Okuma

3,8V, 4500 mAh Pil

260 Gram Ağırlık (Pil Dahil)

 


Benzer Ürünler