Zebra TC72 / TC77 Dokunmatik Bilgisayarlar


Zebra TC72 / TC77 Dokunmatik Bilgisayarlar

Ürün Kodu: TC72 / TC77

 Zebra TC72 / TC77 Ultra Dayanıklı Tamamen Dokunmatik El Terminalleri

İşinizin en uç noktasında müşterilere hizmet eden ileri hat çalışanlarınız yer alır. Şimdi, çalışanlarınızın maksimum verimlilik elde etmek için ihtiyaç duydukları her şeyi onlara sunarak müşteri hizmetlerini yeni bir seviyeye taşıyan, sorunsuz güvenilirliğe sahip bir cihaz var: TC72 ve TC77 Android El Terminalleri. Bu ürün ailesi, oldukça başarılı olan TC57 Serisinin altyapısını kullanarak en üst düzey, çok dayanıklı, iç ve dış mekanlardaki personel için tamamen dokunmatik bilgisayarı oluşturuyor. Maksimum kolaylığa ve en zorlu kullanımlara yıllarca dayanacak şekilde tasarlanan yapıya sahip bir akıllı telefon deneyimi ve bu sınıfta diğer tüm cihazlardan daha fazla özellik sunan yeni bir platform. TC72 ve TC77 — işinizde gerçek bir rekabet üstünlüğü sunar.

Hızlıca öğrenmek için Android

Çalışanlarınız Android cihazların nasıl kullanıldığını zaten bildikleri için, eğitim ve benimseme süreleri neredeyse ortadan kalkar. Böylece, günümüz müşterilerinin beklediği, grafik seviyesi yüksek interaktif uygulamaları sunabilirsiniz.

Gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisi

Çalışanlarınıza dokunmatik ekranın kolaylığını sunun. Yüksek çözünürlüklü ekran, grafik yoğunluklu, kullanımı kolay uygulamalar için geniş ekran alanı sunar. Bu kapasitif dokunmatik panel, çalışanlara eldivenli parmak veya özel kalemle ıslak halde bile çalışan kolay, tanıdık ve esnek bir çoklu dokunmatik çalışma olanağı sağlar. Sınıfının en iyisi açık havada okunabilirlik özelliğine sahip olan ekran, parlak güneş ışığında dahi kolayca okunabilir. 

Personelinizin güven duyabileceği, tüm vardiyayı kapsayan pil ömrü

PowerPrecision+ yüksek kapasiteli pil, 15 saatlik etkileyici bir pil gücü sunar. En uzun vardiyalar için yeterli güce sahiptir. Warm Swap modu sayesinde piller, cihazı veya uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan, hızlı ve kolay şekilde değiştirilebilir. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde, piller daha kısa sürede tam şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir.

Süper kolay veri toplama 

Gelişmiş barkod okuma teknolojisi ve PRZM Akıllı Görüntüleme sayesinde, barkod ne durumda olursa olsun, Digimarc dahil, basılı ve elektronik 1 ve 2 boyutlu barkodları çok hızlı okur. Genişletilmiş çalışma menzili ve büyük görüntüleme alanı çalışanlara barkodları daha yakından veya daha uzaktan okutma imkanı sunarken, her yönde okuma özelliği gerçek bir göster ve okut performansı sağlar; cihazı barkodla hizalamak gerekmez. Tek bir etiketteki çok sayıda barkodu veya bir formdaki işaret kutusu, metin alanı, imza gibi verileri okutmanız mı gerekiyor? Artık bunların hepsini Zebra’nın önceden kurulmuş maliyetsiz bir Mobility DNA uygulaması olan SimulScan özelliği sayesinde tek bir tuşa dokunarak yapabilirsiniz.

Çok yüksek çözünürlükte fotoğraflar ve videolar

13 MP renkli arka kamera oldukça ayrıntılı fotoğraflar ve videolar çeker. Durum belgesi, teslim belgesi, tebliğ şerhi, yerinde teknik destek ve daha fazlası için idealdir.

Sınıfının en iyi ses kalitesi

Yüksek hacimli hoparlörler ve gürültü iptal teknolojisi sayesinde, en gürültülü ortamlarda bile, tüm görüşmelerde iki tarafın da her kelimeyi duymasını sağlar

Son derece dayanıklı olduğu kanıtlanmış tasarımda son nokta

Kötü kullanım ve zorlu ortamlar için TC72 / TC77 El Terminalleri sınıfının en iyisi. 2.4 metre yükseklikten beton zemine düşmeye ve 2.000 yuvarlanmaya dayanıklı olarak tasarlanan IP65 ve IP67 muhafazası sayesinde, bu cihaz su ve toz geçirmez, düşmeye ve yuvarlanmaya dayanıklıdır. Çalışanlar onu düşürebilir, dışarıda yağmurda, karlı havada ve dondurucu soğukta veya bunaltıcı sıcakta kullanabilir. Corning Gorilla Glass dokunmatik panel ve görüntüleyici penceresi ise en hassas cihaz özelliklerinden ikisi olan ekran ve lens merceğine çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum koruma sağlar.

Android 8.1 Oreo İşletim Sistemi

Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli, 2.2 GHz

376 g Ağırlık

127 mm. 4.7 inç Yüksek Çözünürlük (1280 x 720); olağanüstü parlak, dış mekanlarda görülebilir; dokunmatik panele optik olarak bağlı, Corning Gorilla Glass

Yalnızca TC77: Çift SIM Çift Bekleme (Standby); 1 eSIM, 1 nano SIM

Özel kalem (iletken özel kalem ayrıca satılır), parmakla veya eldivenli elle giriş seçenekleri sunar, iki modlu kapasitif dokunmatik ekran; Ekran Koruyucu ve Yağmur modları

-20°C ile 50°C arası Çalışma Sıcaklığı

MIL-STD 810G standardında bütün çalışma sıcaklık aralığında 1.8 metreden defalarca beton zemine düşme, oda sıcaklığında 2.4 metreden defalarca beton zemine düşme

2,000 kez 1.0 m yuvarlanma - IEC yuvarlanma şartnamesini karşılar ve aşar

IP67 ve IP65 Koruması

TC72: WLAN, WPAN (Bluetooth)

TC77: WWAN (hücresel, WLAN (WiFi), WPAN (Bluetooth); USB 2.0 Yüksek Hız (sunucu ve istemci)

 


Benzer Ürünler