Zebra ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcı


Zebra ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcı

Ürün Kodu: ZT600

Zebra ZT200 Serisi Endüstriyel Yazıcılar

Sektör lideri Xi serisi öncüllerinin mirasını geliştiren ZT610 ve ZT620 Endüstriyel Yazıcılar, güçlü dayanıklılık ve olağanüstü bir performansı kullanıcı dostu bir platformda birleştirir. Bu yeni nesil güçlü cihazlar hızla gelişen iş teknolojileri dünyasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece, sizi düşündüren giderek artan üretim hattı talepleri, artan operasyonel karmaşıklıklar, farklı sistemleri entegre etmek veya yatırım maliyetlerini kontrol altına almak gibi probemler için ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcılar bugün ve önümüzdeki yıllarda tüm gereksinimlerinizi karşılar.

En Zorlu Ortamlarda 7x24 Güvenilirlik

En zorlu endüstriyel koşullara dayanıklı olmak üzere üretilmiş ZT600 Serisi yazıcılar, yazıcı hatası nedeniyle hizmet dışı kalma durumunu neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Ayrıca, çok çeşitli uygulamalardaki yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarınızı üstün baskı kalitesi ve hızı ile gün be gün karşılarlar.

Olağanüstü Kalitede Mikro Etiketler için Mikro Tutarlı Baskı

Son derece hassas kayıt ve baskı çizgisi özelliklerine sahip olan ZT610 Endüstriyel Yazıcı, devre kartları, çipler ve minyatür bileşenler gibi uygulamalar için 3 mm’ye kadar etiketlerde hatalı baskı nedeniyle pahalı medya harcamadan 600 dpi baskı özeliği sunar.

Kullanıcı Dostu Kurulum, Kullanım, Bakım ve Sorun Giderme

Pratik LİNK-OS uygulamaları ve kullanıcı dostu tasarımı, konuşlandırmadan günlük kullanıma ve rutin bakıma kadar her şeyi düzene koyar. Diğer baskı sistemi ve teknolojileriyle uyumluluk, yazıcı entegrasyonu ve yönetimini basitleştirirken dahili sensörler, diyagnostik ve yardım kaynakları sorun gidermede yönlendirme sağladığından kullanıcıların en ufak sorunda desteği aramalarına gerek kalmaz.

Son Derece Uyarlanabilir, Geleceğe Hazır Platformlar

Sadece bir iki yılda eskiyip kullanım dışı kalacak bir teknoloji ürününe yatırım yapmayı istemezsiniz. İşte bu yüzden ZT600 Serisi Yazıcılar, sahada iletişim, medya kullanımı ve diğer yükseltmelerin yapılmasına olanak veren uyarlanabilir bir tasarımdan, SOTI ve AirWatch cihaz yönetimi yazılımlarıyla uyumluluğa ve güncellemeler ile gerektiğinde yapılan yeniden yapılandırmaları basitleştiren Link-OS uygulamalarına, geleceği düşünerek tasarlanmıştır.

ZT610 Endüstriyel Yazıcı

104 mm Baskı Genişliği

450 m Maksimum Ribon Uzunluğu

356 mm/saniyeye Kadar Baskı Hızı

Tamamen Metal Konstrüksiyon

Renkli, grafik LCD ekran, durum simgeleri

203, 300, 600 Dpi Baskı Çözünürlüğü

Standart: Seri, USB, Gigabit Ethernet, USB Host (2), Bluetooth 4.0

Opsiyonel: Paralel, 802.11a / c, Aplikatör Portu, IPv6

ZT620 Endüstriyel Yazıcı

168 mm Baskı Genişliği

450 m Maksimum Ribon Uzunluğu

305 mm/saniyeye Kadar Baskı Hızı

Tamamen Metal Konstrüksiyon

Renkli, grafik LCD ekran, durum simgeleri

203, 300 Dpi Baskı Çözünürlüğü

Standart: Seri, USB, Gigabit Ethernet, USB Host (2), Bluetooth 4.0

Opsiyonel: Paralel, 802.11a / c, Aplikatör Portu, IPv6