Getac RX10H Dayanıklı Medikal Tablet


Getac RX10H Dayanıklı Medikal Tablet

Ürün Kodu: RX10H

Getac RX10H DAYANIKLI MEDİKAL TABLET
Özenli dizayn, sağlam mobilite

RX10H Windows Healthcare Tablet, tıp uzmanları için mükemmel bir araçtır. Antimikrobiyal yüzeyinden ve 10,1 "LumiBond® ekranından sınırsız pil ömrüne ve sınıf lideri desteğe kadar, RX10H hasta bakımında yeni standartlar belirliyor.

Antimikrobiyal yüzey kaplama, aşınma ve çizilme olmadan sterilizasyon

RX10H Medikal Tabletin dış kısmı, patojenlere karşı düşman olan ve enfeksiyonun yayılmasını önlemeye yardımcı olan antimikrobiyal bir malzeme ile yapılır. Sterilizasyon malzemelerine tamamen dayanıklı ve elektrostataik boşaltım güvenilirliği sertifikalı tasarım.

Güçlendirilmiş dayanıklı tasarım

Tescilli polimer ve çift enjeksiyon teknolojisi, ödün vermeyen darbe dayanımı sağlar. RX10H Medikal Tablet bilgisayar, 1.2 Metreden dümelere dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Şok, Titreme, Toz ve Su gibi maddelere karşı IP65 sertifikasına sahiptir. Yüksek çalışması sıcaklığı ( -21C) ile hemen hemen her koşulda kullanabileceksiniz.

İnanılmaz bir güç ve esnekliğe sahip olan RX10H Medikal Tablet, herhangi bir sıçrama, çarpma veya tehlikeli sıvılara maruz kalmadan etkilenmez ve çalışmanıza devam etmenizi sağlar.

Güvenebileceğiniz pil gücü

RX10H Medikal Tablet, potansiyel olarak sınırsız pil ömrü sunar. Getac´ın LifeSupport pil sistemi, yeni pilleri cihazı kapatmadan takıp çıkarmanıza olanak sağlar. Yeniden şarj etme zamanı geldiğinde, özel adaptörün hastane ortamlarında kullanılması güvenlidir.

10.1" Full HD Dokunmatik Canlı Ekran

RX10H Medikal Tablet Lumibond 2.0 Güneş Altı Ekran teknolojisi ile üretilmiştir. Hasta bilgilerini ve grafikleri yakından inceleyin, 170° görüş açısında son derece yüksek netlikte ve okunabilirlikte görün.

LumiBond® 2.0 Eldiven Duyarlı, Hassas ve Dayanıklı

RX10H ekran, dayanıklılıktan taviz vermeden daha fazla okunabilirlik ve hassasiyetle, eldivene duyarlı çoklu dokunma işlevselliği sunar. Camı dokunmatik panel ve LCD ile birleştiren Getac LumiBond teknolojisi, eldivenle bile stabil çalışabilen, dayanıklı ve okunabilir tek bir panel olarak tasarlanmıştır.

Sağlık verilerini güvenle toplayın, yönetin ve paylaşın

Diğer tabletler, özellikler arasında seçim yapmanıza sebep olur. RX10H Medikal tablet, ihtiyacınız olan tüm güvenlik doğrulama ve veri yakalama teknolojilerine sahiptir. Verileri kolayca göndermek ve almak için yüksek hızlı bağlantı seçeneklerini size sunar.

NFC / RFID Okuyucu

Entegre okuyucu ile NFC ve RFID frekanslarını kolayca yakalayın.

Ergonomik Barkod Okuyucu

Hasta bilekliklerini, etiketlerini ve daha fazlasını kolayca işaretleyip taramak için sol tarafa gömülü olarak tasarlanmıştır.

Parmak izi tarayıcısı

Kişiselleştirilmiş kimlik doğrulama ile kimlik bilgilerinizi kolayca doğrulayın.

8MP Çift Kamera

Görüntü yakalama ve web konferansları için net çözünürlük.

Yeni Nesil Intel® Core M İşlemci Seçenekleri

Opsyionel Intel® vPro™ Teknolojisi

4GB LPDDR3 RAM ve OPAL 2.0 128GB SSD

10.1″ IPS TFT LCD FHD (1920 x 1200) 800 Nits LumiBond® Güneş Altında Okunabilir Ekran Teknolojisi

Multi-Touch Projected Capacitive Dokunmatik Ekran

4G/LTE, Çift Band Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 Kablosuz Bağlantı Teknolojileri

LifeSupport™ Hot-Swap Pil Değiştirme Teknolojisine Sahip Çift Pil

Farklı Montaj Seçenekleri İçin Dock ve Araç Montaj Kitleri

MIL-STD-810G ve IP65 Sertifikaları

1.2kg Ağırlık