Posiflex TK2100 Serisi Self Servis Kiosk


Posiflex TK2100 Serisi Self Servis Kiosk

Ürün Kodu: TK2100

Posİflex Stellar TK2100 Self Servİs Kİosk

Stellar TK-2100 Serisi Self Servis Kiosklar, mevcut mağaza dekorasyonuna uyum sağlamak ve şirketin markasını tamamlamak için uyarlanabilen modüler kiosklardır. Çeşitli self-servis uygulamaları için amaca yönelik olarak tasarlanan bu kiosk, çeşitli çevre birimleriyle entegre edilebilir ve işletme sahiplerinin müşteri katılımını artırmasına yardımcı olmak için çok yönlü bir performans sunar.

Modüler Tasarım ve Çoklu Konfigürasyonlar

Stellar TK-2100 Serisi kiosklar, tezgahlı kiosk veya ayaklı kiosk olarak kullanılabilir ve aynı standardize edilmiş aile içinde modüler dağıtım seçenekleri sunar.

Özelleştirilmiş Yaklaşım

Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz kiosk çözümünü oluşturmak için barkod tarayıcı, servis göstergesi makbuzu / bilet yazıcısı, fatura alıcısı ve kart dağıtıcısı gibi bir dizi çevresel seçenek arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Kolay bakım

Tüm erişim kapıları, saha servisi ve kullanıcı işlemleri için kolay erişim sağlamak üzere ön kısımdan açılır. Kiosk´u duvarlardan uzaklaştırmaya veya parçaların ana gövdesini sökmeye gerek kalmaz.

Çeşitli uygulamalar

Halka açık erişim için tasarlanan Stellar TK-2100 Serisi, perakende satış noktası, sadakat programı, restoran siparişi / yemek alanı ön siparişi, otel self-check-in gibi çok çeşitli self servis uygulamaları için uygundur.

DDR3L SO-DIMM slot x 1, max 8 GB Bellek

Intel Bay Trail J1900 Quad Core CPU, up to 2.42 GHz, 2M Cache İşlemci

SATA SSD x 1 Depolama Aygıtı

Win 7/POSReady 7/WE 8.1 Industry/Win 10 IoT İşletim Sistemi

21.5" Ekran

1920 x 1080 Çözünürlük

M.2 WiFi/BT module WiFi

2D Barkod Okuyucu

1MP Geniş Açı Kamera