Newland EM20 OEM Okuyucu


Newland EM20 OEM Okuyucu

Ürün Kodu: EM20

 Newland EM20 OEM Okuyucu

Newland EM20 OEM Okuyucu, iş ortamınıza uyacak şekilde kolayca kurulabilen en geniş tarama alanına sahip bir 2D okuyucudur. EM20-37, sadakat programları gibi çevirim içi yada çevirimdışı herhangi bir tarama için idealdir.

Geniş görüntüleme açısı ve sığ alan derinliği EM20-37´yi bir cep telefonu ekranından taramak için ideal bir OEM Tarama Motoru yapar. Telefon ekranı okumasını optimize eden ek aydınlatma ile tasarlanmıştır.

Müşterileriniz için daha hızlı, daha verimli ve daha etkili bir şekilde çalışın, süreci basitleştirin ve hızlandırın.

Hızlı ve verimli barkod tarama

EM20, hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için kullanımı kolay bir Newland 2D OEM Barkod Okuyucudur. Tarayıcı barkodları kolayca alır ve master yapmak için neredeyse hiç zaman harcamaz.

Kolay entegrasyon

EM20, optimum taramayı gerçekleştirmek için gereken aydınlatmayı birleştirmek için minimum kasaya sahip bir OEM Tarama Motoru olarak tasarlanmıştır. Ortaya çıkan esneklik, onu çok çeşitli uygulamalar için uygun bir çözüm haline getirmektedir.

Çoklu arayüzler

EM20, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için USB ve TTL-232 arayüzlerini destekler.

Minimum alan

Sığ bir form faktörü (65.1mm) ile cihazı küçük alanlara sığdırmak kolay ve sorunsuzdur.

Bir cep telefonu ekranından taramayı optimize etmek için tasarlanmıştır

Geniş görüş açısı ve sığ alan derinliği EM20´yi bir cep telefonu ekranından taramak için ideal bir OEM Tarama Motoru yapar. Telefon ekranı okumasını optimize eden ek aydınlatma ile tasarlanmıştır.

Uygulama alanları

Kiosklar, e-ticarette kullanılan self servis dolaplar, ekspres teslimat hizmetleri ve akıllı evler; ATM´ler, kuyruk makineleri, piyango makineleri, sertifika üreticileri.

1GHz,X1500 İşlemci

Saniyede 60 görüntü yakalama

1D ve 2D Barkod Okuma

41.5g Ağırlık

-20℃ to 55℃ Çalşma Sıcaklığı

USB Kablo