Casio XJ-V110W Projeksiyon


Casio XJ-V110W Projeksiyon

Ürün Kodu: XJ-V110W

CASIO XJ-V110W PROJEKSİYON CİHAZI
Kısa açılma ve kapanma süresi [Anında Açma ve Kapatma]

Cihaz, güç açıldıktan sonra 5 saniye kadar kısa bir sürede açılır, böylece görüntü projeksiyonu öncesi bekleme süresi önemli ölçüde azalır. Tek düğmeyle güç kapatılır, yeniden başlatmak için soğuma süresinin dolması gerekmez. Projeksiyona hemen başlayabilme kabiliyeti sayesinde toplantılarda ve sınıflarda verimlilik artar; verimli güç açma/kapatma yönetimi sayesinde elektrikten de tasarruf edilir.

Anında Işık Kontrolü

Odanın parlaklık durumuna göre parlaklık otomatik olarak optimum düzeye ayarlanır, böylece elektrik maliyetlerinden tasarruf edilir. 7 parlaklık düzeyi arasında geçiş yapılabilir, Manuel ayarlama da desteklenir.

Uzun ömür, yüksek dayanıklılık, düşük enerji tüketimi TSO´yu düşürmeye yardımcı*

Lazer ve LED Teknolojisi, yaklaşık 20.000 saatlik uzun ömürlü bir ışık kaynağına sahiptir. Toza karşı dayanıklı tasarımıyla, projektör parlaklığının toz kaynaklı bozulmalarını azaltmaya yardımcı olur, ayrıca Casio Projektörlerinin bakım gerekliliklerini azaltır. Casio, cıva buharlı lamba projektörlerine kıyasla, neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Cıvasız

CASIO projektörler, en gelişmiş ışık kaynağı teknolojisine sahip Katı Hal Aydınlatma* ışık kaynağı ile donatılmıştır. Günümüzde cıvanın kullanımı dünya çapında büyük oranda yasaklanmış olmasına rağmen, bu tehlikeli madde geleneksel projektör lambalarında ışık kaynağı olarak halen kullanılmaktadır. CASIO, çevreye karşı duyarlılığı nedeniyle ürünlerinde cıva kullanımını durdurmuştur. CASIO´nun orijinal enerji tasarrufu sağlayan tasarımının yanı sıra Katı Hal Aydınlatma ışık kaynağının kullanılması, CO2 emisyonlarının azalmasına katkı sağlar.

Toza dayanıklı yapı

Optik motor bloğuna toz girişinin engellenmesiyle projeksiyon parlaklığının bozulmasını en aza indirme. Filtre değişimi gibi günlük işler için harcanan zamanı ve çabayı minimum düzeye indirme. Bu özellik, projektörlerini tozlu ortamlarda kullanan veya tavana monte eden, bu sebeple de bakım için çok zaman harcayan kullanıcılara avantaj sağlar.

Esnek kullanım için 1,5X yakınlaştırma lensi ve 360° kurulum

Projektörün 1,5x Yakınlaştırma özelliği sayesinde, kurulum amaçlarına daha kolay ulaşılır. Sınırsız 360° kurulum avantajı sayesinde son derece esnek görüntü projeksiyonu desteklenir. Dikey konumdan portre projeksiyonu veya zemine ya da tavana dikey projeksiyon sağlanır.

Maliyette önemli düşüş için enerji tasarruflu tasarım

Eco modunda çalıştırıldığında 120 W değerinde düşük enerji tüketimi*. Ayrıca kullanıcılar yeni stratejik güç açma/kapatma geçişi sayesinde 5 saniyeye indirilmiş minimum açılma süresinden yararlanarak daha da çok enerji tasarrufu sağlayabilir. Bu gelişmeler, çağın enerji tasarrufu gerekliliklerine uygundur.

Lazer & Led Hibrit Işık Kaynağı ( 20.000 Saat Işık Ömrü )

WXGA 1280x800 çözünürlük

3500 ANSI LÜMEN parlaklık

35´´ (0.89 m) to 300´´ (7.62 m) (WXGA) SYNCH alanı

1.5x Optik Yakınlaştırma projeksiyon lensi

0.92 metre Min.Projeksiyon mesafesi

20.000:1 Kontrast oranı

35-300 inç resim boyutu

Tam renkli 1.07 Milyar Renk

± 30° el ile düzeltme

16:10 Görüntü boyutu

WUXGA (1920X1200) Max. Çözünürlük

0,65" DLP chip görüntü teknolojisi