Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Enkod Bilişim olarak, uzmanlığımızı mobil entegrasyon yazılımları ve anahtar çözümlere uygun tamamlayıcı donanım ürünleri üzerine yoğunlaştırmaktayız. İşletmelerin ihtiyaçları üzerine gerçekleştirdiğimiz analiz raporları ve iş akışı üzerinden projelendirme yapmaktayız. Marka bağımsız, projenin gerektirdiği tüm donanım ve yazılım ihtiyaçları; standart paket çözümleri yerine “butik” uygulamalarla işletmelere özgün hizmetler olarak sunulmaktadır.

Hedefimiz; hizmet verdiğimiz işletmelerde fiyat/performansı en üst seviyede tutarak, teknolojiye yapılan yatırımı kısa vadede yüksek verimliliğe dönüştürmektir.

Yazılım hizmetlerimiz içerisinde; Üretim takip süreçleri, mobil entegrasyon çalışmaları, depo uygulamaları, kapsamlı demirbaş takip sistemleri, ürün izlenebilirlik, perakende mağazacılık ve tekstil çözümleri bulunmaktadır.

Donanım hizmetlerimiz içerisinde; El terminalleri, endüstriyel tabletler, RFID okuyucu ve yazıcılar, RFID etiketler, RTLS ve AGV ürünleri, barkod yazıcı ve barkod okuyucular, endüstriyel dokunmatik panel pc, forklift terminaller, endüstriyel telefonlar, endüstriyel kablosuz ağ iletişim ürünleri (Access Point) bulunmaktadır.

İşletmelerin farklı özellik ve ölçülerdeki etiket, ribon gibi sarf malzeme ihtiyaçları Enkod Bilişim Otomasyon bünyesinde tedarik edilmektedir.

Enkod Bilişim Otomasyon; proje bazlı satışı gerçekleşen ürünlere, satış sonrasında Enkod servis desteği sağlayarak uzun soluklu çalışma ilişkisini devam ettirmeyi hedefler. Garanti dahilinde ve garanti süresi dolmuş olan, aktif kullanımı devam eden el terminelleri, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, araç yazıcı setleri, forklift terminalleri adına teknik servis hizmeti ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

Servis hizmeti sağladığımız markalar arasında; Honeywell, Intermec, LXE, Zebra, Motorola, TSC, Toshiba, Panasonic, Epson, Casio, Datalogic, Unitech markaları bulunmaktadır. İstenildiğinde; konumlandırdığımız ürünlerin ekibimizce çalıştırılması ,sisteme entegre edilmesi ,eğitim ve oryantasyonu için "Yerinde Bakım" hizmeti de vermekteyiz.