Newland HR3290 Kablosuz Karekod Okuyucu


Newland HR3290 Kablosuz Karekod Okuyucu

Ürün Kodu: HR3290-CS

Newland HR3290 CS Kablosuz Karekod Okuyucu

Newland HR3290 CS Kablosuz Karekod Okuyucu, taşınabilir kablosuz cihaz rahatlığını mükemmel 1D ve 2D barkod tarama ve ZigBee ağ yetenekleri ile birleştirir.

İçerisindeki OEM tarama motoru, hasar görmüş, koruyucu filmle kaplı veya en düşük parlaklık seviyesinde bir cep telefonu ekranında görüntülenen, 1D ve 2D barkodları okuyabilmektedir.

HR1550 CE gibi, HR3290 CS karekod okuyucu da uzun aralıklarla kodu çözülmüş verileri iletmek için tasarlanmıştır. Size cradledan 50 m kadar uzakta gezme olanağı tanır. Cihaz, bir yerleştirme istasyonunu yönlendiriciye dönüştürmek için ZigBee teknolojisini kullanır. Her bir yönlendirici, docking istasyonu başına 50 metreye kadar ekstra menzil, maksimum 3 rotasyon ekler.

HR3290 CS Marlin, ergonomik, hafif bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda kaymayı önleyici kauçuk iç kısım, tarayıcı camı ve kafasındaki ekstra kauçuk iç kısım gibi sağlamlaştırılmış özellikler sayesinde, darbelere ve yere düşmelere karşı ekstra dayanıklıdır.

Verimli ve uygun fiyatlı

Düşük maliyet için güç ve verimden ödün vermeyin. Bu çok yönlü el tipi tarayıcı, hem 1D hem de 2D barkodları zahmetsizce tarayarak paranızın karşılığını tam olarak verir.

ZigBee ile taşınabilir rahatlık

HR3290 CS Karekod okuyucu, size cradledan 50 m uzaklaşma imkanı veren kablosuz 2D el tipi bir tarayıcıdır. Cihaz, bir yerleştirme istasyonunu yönlendiriciye dönüştürmek için ZigBee teknolojisini kullanır. Her bir yönlendirici, docking istasyonu başına 50 metreye kadar ekstra menzil, maksimum 3 rotasyon ekler.

Taşıması kolay

Sadece 252 gramlık HR3290 CS barkod okuyucu hafif ve taşıması kolaydır ve çok çeşitli uygulamalara ve kullanıcı ayarlarına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Dayanıklı tasarım

HR3290 CS Karekod Okuyucu, yoğun kullanım ve zorlu ortamlar göz önünde bulundurularak tasarlandı. IP54 koruması ile toz ve neme karşı korur ve 1,2m´lik düşme dayanımı, günlük düşüşlere ve çarpmalara dayanabileceği anlamına gelir. Ek olarak tarayıcı, kaymayı önleyici tutamak ve sağlamlaştırılmış kafa ile ergonomik bir formla donatılmıştır ve kullanımı rahat ve endişesiz hale getirir.

 

1D Çizgi ve 2D Karekod Barkod Okuyabilme

752 x 480 CMOS Image Sensor

Kablosuz (Zigbee) İletişim

50 metre Çekim Mesafesi

0,127 mm (5 mil) çözünürlük

60 Tarama/Saniye Tarama Hızı

Seri Port ve USB Bağlantı Seçenekleri

Bildirimler Sesli ve Işıklı Uyarı

IP54 Koruma Standardı

1,2 Metreden Düşmeye Dayanıklı

Pil 2200mAh Li-ion pil

Pil Şarj Süresi Yaklaşık 4,5 Saat

Kullanım Süresi Yaklaşık 15.000 Okutma(Dakikada 30 Okutma)