Bakım Anlaşmaları

Enkod Bilişim Otomasyon, projelendirdiği ve konumlandırdığı donanım ürünleri adına "Bakım Anlaşması" teklif eder. Servis anlaşmamız; ürüne,adete, bulunduğu lokasyona müşterinin çalışma şekli ve ihtiyacına göre "Periyodik Bakım Anlaşmaları" başlığı altında toplanır. Ürünlerin periyodik bakımları ile işletme içerisinde kullanım ömürlerini arttırarak, yatırımı korumak ,her gönderilen ürünü müşterinin takip etmesi yerine Enkod Servis paketi ile yedek parça, işçilik,seri no bazında raporlanıp, dökümante edilerek,bilgilerini müşterilerimizle paylaşmak ,kaliteli servis anlayışımızın en önde gelen unsurudur. Özellikle Hava Yolları ve Yer İşletmeleri ile bu prensip üzerine kaliteli bir servis hizmet anlayışını icra etmekteyiz.
 
Enkod Bilişim Otamasyon olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlere ait  üreticilerin sunduğu  bakım hizmet / garanti paketleri de mevcuttur. Yetkili iş ortağı olarak Enkod Bilişim, talep edildiğinde müşterisinin üretici markanın sunduğu hizmeti direkt olarak almasını sağlar.
Kendi özel garanti paketi olan marka ve ürünlerimiz; Honeywell´de Madalyon, Zebra´da Zebra Care, Motorola´da SFS, gibi kullanıcı hatalarını da kapsayan servis paketleridir. Bu servis paketlerinin edinimi, ürünü aldığınız ilk ay içerisinde sizlere verilecek formu doldurmanız ile başlar, seçiminize göre 3 yıl / 5 yıl kullanıcı hataları dahil, cihazın başına gelebilecek tüm arızaların giderilmesini içerir.