Zebra ZD420 Healthcare


Zebra ZD420 Healthcare

Ürün Kodu: ZD420 Healthcare

ZD420 termal yazıcılar olağanüstü kolay ve anında kurulum için hem standart ribbonlu hem de ribbon kartuşlu model sunan tek termal yazıcılardır. ZD420 ayrıca ribbonun değiştirilmesi gerektiğinde de size haber verir. Ayrıca, kullanımı kolay beş durum simgesi, personelinizin yazıcının sorunsuz olarak çalışması ve hazır bulunması için ne gerektiğini bir bakışta anlamasını sağlar.

Gelecekte yeni iletişim veya medya kullanımı seçeneklerine ihtiyaç duyarsanız, sorun değil. Seri bağlantı veya Ethernet bağlantısının yanı sıra, olduğunuz yerde bir soyucu ve bir kesici ekleyin — üstelik ZD420 termal yazıcıların çalışmasını kesintiye uğratmadan. Sonuç? Maksimum işlevsellik, hizmet süresi, değer ve yatırım geri dönüşü.

ZD420 Sağlık Sektörü modeli, standart ZD420´te bulunan bütün özelliklerin yanı sıra, dezenfektana kullanımına uygun plastik ile temizlemeyi ve dezenfekte etmeyi kolaylaştıran üzeri kapalı bir düğme arayüzüyle birlikte gelir. Güç kaynağı da sağlık tesislerinde kullanım için IEC 60601-1 uyumludur.

104 mm Baskı Genişliği

USB v2.0, Bluetooth

Opsiyonel 10/100 Ethernet

Opsiyonel RS-232 Seri

203 dpi/8 nokta/mm baskı çözünürlüğü

Çok konumlu aktarıcı ve tam genişlikli yansıtıcı sensör

512 MB Flaş; 256 MB SDRAM Bellek

-40° ile 60° C arası Depolama Sıcaklığı

Termal Transfer baskı yöntemi

Düşük enerjili Bluetooth

2.3 kg Ağırlık

Çift duvarlı çerçeve konstrüksiyonu

Dezenfekte etmeyi kolaylaştıran üzeri kapalı bir düğme arayüzü