Datalogic Matrix 300N Sabit Endüstriyel Okuyucu


Datalogic Matrix 300N Sabit Endüstriyel Okuyucu

Ürün Kodu: Matrix300N

DATALOGIC MATRIX 300N ENDÜSTRİYELSABİT BARKOD OKUYUCU

Matrix 300N Sabit Endüstriyel Barkod Okuyucu, yüksek hızlı ve Doğrudan Parça İşaretleme (DPM) uygulamalarında performans için tasarlanmış ultra kompakt bir görüntü tabanlı barkod okuyucudur. Yüksek çözünürlüklü sensör ve saniyede 1.3 megapiksel / 60 kare hızında ultra hızlı görüntü elde etme özelliği ile Matrix 310N Sabit Endüstriyel Okuyucu, Matrix ailesindeki yeni nesil kompakt görüntüleyicidir. Optik sistem, elektronik odak kontrolü için bir likit lens modülüne sahiptir. Sonuç olarak okuyucu, hareketli parçaların eklenmesi olmadan otomatik odak ayarı sunar.

Entegre aydınlatıcı, okuyucunun tüm ön yüzüne yerleştirilmiştir. Bu yenilikçi tasarım, barkodun aydınlık ve eşit şekilde aydınlatılmasını sağlar. Aydınlatma tasarımı, hem aydınlık alan hem de karanlık alan desenleri kullanır ve normal, dağınık, yüksek yansıtıcı veya dokulu yüzeyler üzerinde optimum aydınlatma sağlar.

Son derece küçük fiziksel boyutlar ve dönen konektör ile, Matrix 300N Sabit Endüstriyel Barkod Okuyucu en dar alanlara kolayca entegre edilebilir. Ek olarak, M12, 4 kutuplu bağlantılar, OEM endüstrisi için mevcut sistemlere kolay entegrasyon için yeni bir standart belirlemektedir.

Kompakt ve esnek tasarımına ek olarak, Matrix 300N Sabit Endüstriyel Barkod Okuyucu, standart Ethernet bağlantısı üzerinden Ethernet Üzerinden Güç (POE) bağlantısıyla düşük maliyetli iletişim seçenekleri sunar. Yeni nesil görüntüleyici, ayrıca PROFINET-IO ve Ethernet IP ile birlikte üretilir ve daha fazla esneklik ve maliyet etkinliği için harici haberleşme kutularına veya dönüştürücülere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Matrix 300N Sabit Endüstriyel Barkod Okuyucu, PROFINETIO ve ETHERNET / IP kartlarını temin etmek ve harici iletişim kutularını veya dönüştürücüleri ortadan kaldırmak için barkod görüntüleyicileri için en uygun maliyetli çözümdür. PROFINET veya ETHERNET / IP özellikli PLC´ler ile doğrudan bağlantı kurar, çözümlerin karmaşıklığını ve maliyetini azaltır.

Maksimum müşteri kolaylığı sağlayan yeni yazılım DL.CODE tarafından güce sahiptir.

Yüksek çözünürlüklü bir sensörü ultra hızlı görüntü alımı ile birleştirir: 1,3 megapiksel, saniyede 60 kare.

Matrix 300N Sabit Endüstriye Barkod Okuyucu, manuel odak pozisyon kontrolü veya elektronik olarak çok çeşitli optik modellere sahiptir.

Yüksek Performanslı DPM Okuma

Ultra kompakt okuyucu, döner bağlantı sistemi

Ethernet Üzerinden Güç Seçeneği

Hızlı ve yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü: 1,3 megapiksel, saniyede 60 kare

Entegre çift aydınlatıcı: Karanlık alan / Parlak alan

Ethernet üzerinden Windows tabanlı SW (DL.CODE)

1D / 2D Barkod Okuma

CMOS Sensör Işık Kaynağı

0°C ila 50°C Arası Çalışma Sıcaklığı

IP67 Koruması

238 g Ağırlık

DPM Kod Okuma, Parça ve Modül Takibi, Yüksek Hızlı Proses Kontrolu, Tıbbi Cihaz İzleme, Biomedikal Analiz ve Lab. Cihazları vb. Kullanım Alanları