Datalogic Magellan 1100i


Datalogic Magellan 1100i

Ürün Kodu:

MagellanTM 1100i çok yönlü prezentasyon okuyucu, çeşitli uygulamalarda kullanılması için üretilmiş, yüksek performanslı, çok yönlü veri toplama özelliklerine sahip bir barkod okuyucudur. Datalogic ADC’nin en son dijital imaging teknolojisi ile sezgisel ve hızlı okuma performansını 1D ve 2D barkodları okuyabilir ve buna ek olarak görüntü yakalama EAS etiket etkisizleştirme özelliklerine sahiptir. Devrimsel harici okuyucu göstergesi (ERI), Magellan 1100i okuyucunun diğer 3. Parti RFID ya da EAS sistemlerle entegre olabilmesini sağlayan uzun süreli bir çözüm sağlar.
Datalogix’in IllumixTM  akıllı aydınlatma teknolojisine sahip olan Magellan 1100i ışık seviyelerini otomatik olarak uygunlaştırarak mobil cihazların ya da bilgisayar ekranlarının üzerinden de barkodları okuyabilir. Illumix teknolojisi aynı zamanda en gelişmiş hareket algısına sahiptir. Diğer 2D okuma çözümleriyle kıyaslandığında çok daha hızlıdır, otomatik olarak ‘sweep’ ve ‘prezentasyon’ moduna kolaylıkla geçebilir.
Magellan 1100i Okuyucunun kompakt boyutu sayesinde kısıtlı alanlarda kullanımı oldukça kolaydır. Yanlış okuma ihtimalini en aza indiren kesin okuma alanı sayesinde elle ya el kullanmadan yapılan okuma uygulamalarında  lazer okuma şeritleriyle istenen kodu anında okuyarak üretkenliği ve müşteri memnuniyetini arttırır.
Datalogic ADC’in patentle Green Spot teknolojisi sayesinde okunan barkodun üzerinde yeşil bir ışık tutarak, operatörlere barkodun okunduğuna dair en hızlı geri bildirimi sağlar ayrıca sessizlik gerektiren alanlarda da bu görsel uyarı sayesinde okuma işlemleri sorunsuzca halledilir. Green Spot aynı zamanda birden fazla barkodun bulunduğu bir alanda okunması istenilen barkodun hedeflenerek okunmasını sağlar.
Kapsamlı çoklu arayüzü ve güçlü etiket editleme özellikleri sayesinde mevcut ya da yeni host sisteme kolaylık entegre edilebilir. Magellan serisinin Tanısal Raporlama, Host İndirme özelliklerine ayrıca opsiyonel olarak “Productivity Index ReportingTM” özelliğine sahiptir. Ek olarak her okuyucu uzaktan kontrol sistemlerini destekler.

1D-2D Okuyucu

USB, RS-232, Keyboard Wedge, Wand Var

Reading Angle Pitch +/- 65°

Reading Angle Roll 360°

Reading Angle Skew +/- 75°

Işık Kaynağı LED

Imager Sensor 752 x 480 piksel

IP52

Düşme Dayanımı 1.2 metre

Çalışma Sıcaklığı 0°C - 40°C arası

Saklama Sıcaklığı -40°C - 70°C arası

Sesli Uyarı Var

Görsel Uyarı LED

Ağırlık 198g