Datalogic Matrix 410N Endüstriyel Sabit Okuyucu


Datalogic Matrix 410N Endüstriyel Sabit Okuyucu

Ürün Kodu: Matrix 410N

Datalogic Matrix 410N Endüstriyel Sabit Okuyucu

Matrix 410N Endüstriyel Sabit Okuyucu, saniyede 45-60 kare kare hızında 2.0 megapiksel çözünürlükte çalışan ultra hızlı bir görüntü sensörü ile donatılmış, malzeme taşıma ve lojistiğinde en karmaşık izlenebilirlik uygulamaları için özel olarak üretilmiş bir endüstriyel 2D barkod okuyucudur. 

Matrix 410N Sabit Çoklu Okuyucu, esnekliği ve maliyet etkinliğini artırmak için çoklu iletişim seçenekleri sunar. Endüstriyel çoklu okuyucu, TCP / IP, HTTP, FTP gibi standart haberleşmelerin yanı sıra PROFINET IO, EtherNet / IP, Modbus TCP / IP gibi yaygın endüstriyel fieldbus haberleşme protokolleri dahil olmak üzere tümleşik ethernet bağlantısı sunar.

Esnekliğe ek olarak, Matrix 410N ENdüstriyel Okuyucu, geniş alanlar veya çoklu işaretler üzerinde tarama yapmak için tek veya çok cihazlı mizanpaj seçeneği ile artırılmış kullanım kolaylığı ve yapılandırılabilirlik özellikleriyle donatılmıştır.

DL.CODE tarafından desteklenen Matrix 410N Endüstriyel Sabit Okuyucu yazılımı, canlı görüntü ekranı, okuma istatistikleri ve tanılama dahil olmak üzere çevrimiçi izleme işlevlerini desteklerken, kullanımı kolay bir grafik kullanıcı arayüzü sunar. Matrix 410N Endüstriyel Sabit Okuyucu ayrıca, okuyucunun okunması için, örneğin dahili veya harici bir FTP istemcisindeki 3.000´e kadar görüntüyü depolamak gibi, görüntü kaydetme yeteneğine de sahiptir.

Gömülü lazer aimer ve Patentli Yeşil Nokta - tarama alanına yansıtılır - kullanıcıya hızlı bir tarama alanı belirleme olanağı sunar ve herhangi bir harici aksesuar veya yazılım olmadan bir okumayı kolayca yapar.

 

1D ve 2D Imager

CMOS Sensör

Saniyede 45/60 Kare Okuma

2D: Data Matrix, QR Code, Micro QR, Maxicode, Aztec Okuma

UXGA (1600 x 1200) Çözünürlük

RS232/RS422/RS485 - 10/100 Mbps Ethernet - ID-NET

2 x input, 3 x Output Programlanabilir

0°C ila 50°C Arası Çalışma Sıcaklığı

IP67 Koruması

482 g Ağırlık

X-PREES, Gren Spot, Gömülü HMI Arayüzü, Windows Temelli DL.CODE

Manuel Okutma Parça ve Modül Takibi, Çoklu Barkod Okutma, Konveyör Üzeri Küçük Parça İzleme, Otomatik Depolar vb. Kullanım Alanları