Newland FM430 Sabit Karekod Okuyucu


Newland FM430 Sabit Karekod Okuyucu

Ürün Kodu: FM430

Newland FM430 Karekod Okuyucu

Yeni FM430 Barracuda Karekod Okuyucu, Newland’ın bugüne kadarki en güçlü ve verimli sabit tarayıcısıdır. Hemen hemen her 1D ve 2D barkodu etkileyici hız ve kolaylıkla tarayan bir kamera ile donatılmıştır. Bunun yanı sıra, programlaması, kızılötesi sensörü ve ışık sensörü, kullanıcıların düşük ışık koşullarında bile hareket etmesini sağlar. Newland FM430 bu özelliklerin bir araya getirerek, sektördeki diğer barkod okuyucular üzerinde şok etkisi yaratmıştır. Barkodları hızlı bir şekilde tarar ve deneyimsiz kullanıcılar için bile kullanımı kolaylaştırır.

Megapiksel kamera

FM430 Barracuda bir barkod okuma santralidir. Ne tür bir barkod sunulduğuna bakılmaksızın, megapiksel kamera kullanıcıların çok küçük olanlar da dahil olmak üzere 1D ve 2D barkodlarını etkileyici hız ve kolaylık ile taramasını sağlar.

Her zaman hazır, şartlar mükemmel olmasa da

IR sensörü ve ışık sensörü kombinasyonu, düşük ışık koşullarında bile çalışanların hareket etmesine yardımcı olur. Güçlü, beyaz ışığı, barkodların her zaman iyi aydınlatılmasını sağlar.

Eller serbest veya manuel tarama

İşgücünü azaltmak için otomatik tarama arayan şirketler, handsfree tarama için FM430 Barracuda´yı kurabilir. Alternatif olarak, tercih edilirse bir manuel tetikleme düğmesi kullanılabilir.

Akıllı programlama

FM430 Barracuda´nın sensörleri, barkodu yansıtan ışığa bağlı olarak ek aydınlatmanın parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Bu aynı zamanda cep telefonu ekranlarından tarama için en uygun çözümdür. Uygulamaya bağlı olarak, tarayıcı yakın ve uzak mesafeden en uygun şekilde okunacak şekilde ayarlanabilir.

Dış mekanda güvenilir kullanım

IP54 koruması olan bu sabit barkod okuyucu bir muhafazaya yerleştirilebilir ve toz veya nemden endişe etmeden açık havada kullanılabilir.

Parlak lazer aimer (isteğe bağlı)

FM430 Barracuda, en deneyimsiz kullanıcılar için bile tarama yapmayı kolay ve sezgisel hale getiren kırmızı çapraz lazerle kullanılabilir.

Uygulama senaryoları

E-ticarette kullanılan self servis kiosklar, ekspres teslimat hizmetleri, erişim kontrolü, sadakat, mobil ödeme, etkinlik bileti bileti, oyun paraları, posta hizmetleri, taşıma biniş kartları, otopark bilet makineleri, üretim hattı.

 

2D Karekod Okuyucu

1280 x 800 Piksel CMOS Sensor

3 mil çözünürlük

75 Gram Ağırlık

Kolay Monte / Demonte edebilme

Seri Port ve USB Bağlantı Seçenekleri

IP54 Koruması