Datalogic Matrix 450N Endüstriyel Sabit Okuyucu


Datalogic Matrix 450N Endüstriyel Sabit Okuyucu

Ürün Kodu: Matrix 450N

DATALOGİC MATRİX 450N ENDÜSTRİYEL SABİT OKUYUCU

Yeni Matrix 450N high-end endüstriyel 2D okuyucu, lojistik uygulamalar için tasarlanmıştır.

Matrix 450N Endüstriyel Sabit Okuyucu, standart Matrix Serisi konfigürasyon yazılımı DL.Code ile gelir. DL.Code yazılımı, kurulum kolaylığını büyük ölçüde geliştirir ve kullanıcı için sezgiseldir.

Matrix 450N Endüstriyel Sabit Okuyucu, otomatik ve manuel malzeme ayıklanması gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılar. Üstün okuma performansına sahip, düşük işçilik maliyeti ile daha yüksek müşteri verimliliği sağlayabilen, üstün performanslı bir 2D okuyucudur.

En İyi Performans

Matrix 450 Endüstriyel Sabit Okuyucu, saniyede 15 kez yakalanan 5 milyon piksel sayesinde, bir 2D görüntüleyici tarafından daha önce hiç görülmemiş bir dizi uygulamayı mümkün kılar. Matrix 450N okuyucu ile çoklu okuma denemelerine gerek kalmaz; Tek bir taramada geniş kapsama alanı, en yüksek verim ve maksimum kullanım kolaylığı sağlar.

Yüksek Hızlı Uygulamalarda İdeal

Çok yüksek çözünürlükte ve güçlü aydınlatıcısı ile olağanüstü veri toplama oranı nedeniyle, bu görüntüleyici, küçük ve orta ölçekli konveyörlerdeki yüksek hızlı nakliye için mükemmel çözümdür. ID-NET  okuyucu kümelenmesi, görüntüleyicinin, tek taraflı ve çok taraflı uygulamalar için okuma alanını etkin bir şekilde genişletmesini sağlar. Üstelik, Packtrack yetenekleri, toplam sıralama işlem hacmini arttıran minimum 50 mm / 1.9 inç nesne boşluğuna sahip yüksek hızlı uygulamalar sağlar.

Görüntü Yönetimi

Yakalanan görüntüler, daha fazla analiz için tümleşik Gigabit Ethernet bağlantısıyla isteğe bağlı olarak harici desteklere aktarılarak görüntüleyicinin belleğinde saklanır.

Üst Sınıf Endüstriyel

IP65 korumasına ve 50 ºC´ye kadar çalışma sıcaklıklarına sahiptir ve en zorlu endüstriyel ortamlarda bile uzun ömür sağlar.