Newland MT65 Beluga II


Newland MT65 Beluga II

Ürün Kodu: MT65

MT65 Beluga II Endüstriyel El Terminali

MT65 Beluga II taşınabilir endüstriyel el terminali ile mobilite ve verimliliği yeniden tanımlayın. MT65 El Terminali Android 5.1 işletim sistemi ile donatılmıştır ve 4G, Bluetooth, Dual band Wi-Fi´yi destekler, diğer cihazlarla hızlı ve kolay iletişim sağlar. Cihazın önemli özelliklerinden biri, hareket halindeyken 10 saate kadar pil ömrü sağlamasıdır. Beluga II endüstriyel el terminali sağlam gövdesi, toz ve suya IP65 koruması ve 1.2 m´lik betona düşme dayanımıyla tam koruma sağlar. Kullanım kolaylığı için aksesuarlarından, tabanca sapı ve şarj cradle´ı ile kullanılabilir.

Beluga II, lojistik, ekspres teslimat hizmetleri, depo yönetimi, perakende zincirleri, gıda izlenebilirliği, sağlık hizmetleri, distribütör yönetimi, üretim, elektrik sayacı okuma ve stok sayımı gibi çeşitli uygulamalar için güvenilir bir çözümdür.

Sağlam yapı

Beluga II´nin sağlam gövdesi, toz ve suya karşı koruma için IP65 standartlarına uygundur ve 1.2 m´lik betona düşme dayanımına sahiptir.

Uzatılmış pil ömrü

Beluga II, hareket halindeyken 10 saate kadar pil ömrü sağlar.

Üstün barkod okuma performansı

Newland’ın beşinci nesil UIMG teknolojisiyle donanmış olan Beluga II el terminali, kirli veya buruşmuş barkodlar gibi düşük kaliteli barkodları bile kolaylıkla çözebilir.

Özelleştirilmiş Android

Uygulama koruma ve yönetim araçları da dahil olmak üzere MT65´in katma değerli özellikleri, Android’in veri güvenliğini desteklemeye yardımcı olur.

Farklı işlevler

MT65 Beluga II Endüstriyel El Terminali, çeşitli uygulama gereksinimlerini karşılamak için Bluetooth / Dual bant Wi-Fi 2.4GHz ve 5GHz / 4G / 3G / GPS / Kamera işlevlerini sunar.

Aksesuarlar

Rahatlığınız için MT65 El Terminali, bir tabanca tutucusu ve şarj yuvası ile kullanılabilir.

1.3GHz Dört Çekirdekli 64-bit Mikro İşlemci

Android 5.1 (64-bit) İşletim Sistemi

1GB RAM, 8GB ROM

4" (800 x 480 Piksel) Renkli Dokunmatik Ekran

330g Ağırlık

Arka aydınlatmalı 30 Tuş

3.7V, 3700mAh Batarya

Karekod Okuma

10 Saate Kadar Pil Ömrü

MicroSD cart girişi (max. 32GB)

IP65 koruması

WLAN, Bluetooth, GPRS (4G) /GSM, GPS ve RFID/NFC İletişim

 


Benzer Ürünler