Zebra TC75


Zebra TC75

Ürün Kodu: TC75

Her TC75 Serisi, Android’i daha güçlü bir kurumsal sınıf işletim sistemi haline getiren Mobil Eklentilerle (Mx) birlikte gönderilir. Mx, mobil cihazlarınızın, uygulama erişiminin ve Wi-Fi performansı ve güvenliğinin daha iyi kontrolünü sağlayarak, bilişim destek süresini en aza indirirken, personel verimliliğini ve cihazın çalışma süresini maksimuma ulaştırır.

Kullanıcılarınıza tercih ettikleri iki veri giriş yönteminden birini seçme olanağı sunun: parmak ve eldivenli parmak ya da parmak ve imzaları net bir şekilde yakalamak için ideal olan özel kalem. Akıllı 4.7 inçlik ekran, kullanıcının veri giriş yöntemini her değiştirdiğinde ayar değişiklikleri yapılmasını gerektiren rakip cihazlardan farklı olarak, gereken ayarları otomatik olarak yapar.

SimulScan Belge Yakalama ile personeliniz barkodları, metin alanlarını, telefon numaralarını, resimleri, imzaları ve hatta onay kutularını aynı anda bir düğmeye basma süresinde yakalayıp faturalama hızının, sipariş verme hızının arttırılmasını ve daha fazlasını sağlayabilir.

376 g Ağırlık

4.7 inç HD (1280 x 720);dış mekanlarda görülebilir; dokunmatik panele optik olarak bağlı ekran

Corning Gorilla Glass Görüntüleyici Penceresi

PowerPrecision/ PowerPrecision+2 Lityum-İyon 3.7 V, 4620 mAh tipik; pil değişim fonksiyonu

-20°C ile 50°C arası çalışma sıcaklığı

Özel kalem (iletken özel kalem ayrıca satılır) ya da çıplak veya eldivenli elle giriş seçenekleri sunan, iki modlu kapasitif dokunmatik ekran; Corning Gorilla Glass Dokunmatik Panel

TC75x: Android 6.0 Marshmallow ile Mx İşletim Sistemi

TC75: Android 5.1 Lollipop ile Zebra’nın Mobil Eklentileri (Mx)

2,000 kez 1.0 m yuvarlanma

IP65 ve IP67


Benzer Ürünler