Zebra TC52/TC57 Dokunmatik Bilgisayarlar


Zebra TC52/TC57 Dokunmatik Bilgisayarlar

Ürün Kodu: TC52/TC57

Zebra TC52/TC57 El Terminalleri

TC52/TC57 El Terminalleri oldukça başarılı olan TC51/TC56 modellerinin altyapısına eklediği yeni özelliklerle en iyi kurumsal dokunmatik bilgisayar sistemini sunuyor. Bugünün mobilitesinin faydalarını en üst düzeye çıkarırken, gelecekte iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz gelecek güvencesine sahip olun. Katma değerli bir dizi uygulamaya ve benzersiz işlevsellik sunan dört yeni ücretsiz Mobility DNA´ya sahip olun - mümkün olan en iyi WiFi performansı, cihaz güncelleme sürecinin merkezi bir şekilde kontrolü, Google Mobil Hizmetler (GMS) erişimi üzerinden kontrol ve daha fazlası dahil. Ve Opsiyonel İzlenebilirlik Hizmetleri cihaz değerini en üst düzeye çıkarmak için en üst düzey cihaz yönetim imkanları sunuyor.

Anında aşinalık için Android

Müşterileriniz Android cihazların nasıl kullanıldığını zaten bildikleri için, eğitim ve benimseme süreleri neredeyse ortadan kalkar. Böylece, günümüz müşterilerinin beklediği, grafik seviyesi yüksek interaktif uygulamaları sunabilirsiniz.

Gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisi

Çalışanlarınıza dokunmatik ekranın kolaylığını sunan 5 inçlik ekran, grafik yoğunluklu kullanımı ile uygulamalar için geniş ekran alanı sunar. Bu kapasitif dokunmatik panel, çalışanlara eldivenli parmak veya özel kalemle ıslak halde bile çalışan kolay, tanıdık ve esnek bir çoklu dokunmatik çalışma olanağı sağlar. Sınıfının en iyisi açık havada okunabilirlik özelliğine sahip olan ekran, parlak güneş ışığında dahi kolayca okunabilir. 

Herşeyi kolayca okutun: barkodlar, etiketler ve belgeler

Gelişmiş barkod okuma teknolojisi ve PRZM Akıllı Görüntüleme sayesinde, barkod ne durumda olursa olsun, Digimarc dahil, basılı ve elektronik 1 ve 2 boyutlu barkodları çok hızlı okur. Genişletilmiş çalışma menzili ve büyük görüntüleme alanı çalışanlara barkodları daha yakından veya daha uzaktan okutma imkanı sunarken, her yönde okuma özelliği gerçek bir göster ve okut performansı sağlar; cihazı barkodla hizalamak gerekmez. 

Personelinizin güven duyabileceği, tüm vardiyayı kapsayan pil ömrü

PowerPrecision+ yüksek kapasiteli pil, 14 saatlik etkileyici bir pil gücü sunar ve en uzun vardiyalar için yeterli güce sahiptir. Warm Swap modu sayesinde piller, cihazı veya uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan, hızlı ve kolay şekilde değiştirilebilir. 

 

Android 8.1 Oreo İşletim Sistemi

Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli, 2.2 GHz

Pil ile 249 g Ağırlık

127 mm. 4.7 inç Yüksek Çözünürlük (1280 x 720); olağanüstü parlak, dış mekanlarda görülebilir; dokunmatik panele optik olarak bağlı; Corning Gorilla Glass

Yalnızca TC57: 1 nano SIM

Özel kalem (iletken özel kalem ayrıca satılır) ya da çıplak veya eldivenli elle giriş seçenekleri sunan, iki modlu kapasitif dokunmatik ekran; su damlacıklarını geçirmeyen, parmak izi bırakmayan ve lekelenmeyi önleyen kaplama

20°C ile 50°C arası Çalışma Sıcaklığı

-10°C ila 50°C sıcaklık aralığında 1.2 metreden defalarca fayans kaplı betona düşme; MIL STD810 G uyarınca koruyucu bot aksesuarıyla, 1.8 metreden defalarca beton zemine düşme

500 kez 0.5 m yuvarlanma; IEC yuvarlanma şartnamesini karşılar veya aşar

IP67 ve IP65 Koruması

 


Benzer Ürünler