Zebra MC9300 Endüstriyel El Terminali


Zebra MC9300 Endüstriyel El Terminali

Ürün Kodu: MC9300

MC9300 Endüstriyel El Terminali

En Gelişmiş Dokunmatik Ultra Dayanıklı Kombinasyon

Dünyanın çeşitli yerlerinde üç milyondan fazla işçi, her gün depolarda ve üretim tesislerinde MC9000 Serisi El Terminalleri kullanıyor. Fakat artık daha fazla siparişi her zamankinden daha hızlı göndermeniz gerekiyor. Tüm bunları yapabilen, dünyanın en çok satılan ve en güvenilir kurumsal el terminallerinin yeni nesli MC9300´ü sunuyoruz. Personeliniz, zaten iyi bildikleri Android İşletim Sisteminin sunduğu üst düzey kolaylığa, daha büyük ve gelişmiş bir dokunmatik ekrana ve daha fazlasına sahip olacak.  Yeni veri yakalama özellikleri arasında opsiyonel ön ve arka kamera, olağanüstü okuma menzilleri ve üstün doğrudan parça markaları (DPM) yakalama mevcuttur. Yeni pil tek bir şarj ile MC9300´ü iki kat uzun süre çalıştırır. 

Maksimum işlemci gücü ve bellek

Ultra güçlü 8 çekirdekli işlemci, 8 kat fazla RAM ve 16 kat fazla Flaş belleği sayesinde, MC9300 tüm ses ve veri uygulamalarınızda üstün performans sunar.

Maksimum pil gücüyle tüm vardiya ve sonrasına yeterli gücü sağlayın

PowerPrecision+ pil sınıfının en yüksek pil gücünü sunar; neredeyse MC9200ün iki katı pil çalışma süresine sahiptir; ayrıca hızlı şarj olur ve pil havuzunuzu daha iyi yönetmek için çok sayıda pil istatistikleri sunar. Ücretsiz bilgisayar tabanlı bir Mobility DNA aracı olan PowerPrecision Konsolu ile eskiyen pilleri işgücü verimliliğini ve operasyonlarınızı etkilemeden önce tespit etmek ve atmak kolaydır.

Ultra yüksek çözünürlükte fotoğraflar ve videolar verimliliği artırır

Yeni opsiyonel 13 MP renkli arka kamera durum kanıtı ve uygunluk kanıtı ve daha fazlasını belgelemek için oldukça ayrıntılı fotoğraflar ve videolar çeker.

Titreşimli geribildirim modu

Opsiyonel titreşim modu, barkod okutmanın başarılı olduğunu gösteren bip sesini duymanın neredeyse imkansız olduğu gürültülü depo ortamları için idealdir.

Düşük maliyetle geriye dönük aksesuar uyumluluğuna yükseltin

Mevcut MC9200 cihaz şarj çözümlerinizi sadece bir adaptör kapağı, yumuşak kılıf ve el kayışı ekleyerek kullanın.

Qualcomm Snapdragon™ 660 octa-core, 2.2 GHz CPU

GSM ve diğer hizmetler üzerinden kontrol için, Zebra´´nın Sınırlı Moduna sahip Android 8.1 Oreo İşletim Sistemi

4,3 in. WVGA (800 x 480), renkli Corning Gorilla Glass ekran

Parmakla giriş yapılan iki modlu kapasitif dokunmatik ekran, özel kalem veya eldivenli elle giriş seçenekleri (iletken özel kalem ayrıca satılır), hava boşluklu Corning Gorilla Glass (standart model) veya optik olarak bağlı (dondurucu modeli)

Kullanıcı tarafından erişilebilir MicroSD ile 32GB SDHC ve 256 GB´a kadar SDXC

MIL STD 810G standardında, oda sıcaklığında 8 ft. (2,4 metre), çalışma sıcaklığı aralığında 6 ft. (1,8 metre) yükseklikten defalarca beton zemine düşmeye dayanıklıdır.

3,2 ft. (1 m) yükseklikten 2.000 yuvarlanma; IEC yuvarlanma şartnamesini karşılar ve aşar.

IP67 ve IP65 Koruması (ilgili IEC muhafaza şartnamesine uygun)

5 MP sabit odaklı, 2.0 diyafram ön kamera

13 MP otomatik odaklı; 2.2 diyafram; LED flaş dengeli beyaz ışık üretir; El feneri modunu destekler, arka kameranın barkod okumasını destekler

 


Benzer Ürünler