Honeywell CN80 El Terminali


Honeywell CN80 El Terminali

Ürün Kodu: CN80

Honeywell Dolphin CN80 El Terminali

Lojistik, depo ve alan hareketlilik organizasyonları, Windows üzerine kurulu cihazlardan, Android üzerine kurulu cihazlara ve tuş takımı merkezli cihazlardan tam dokunmatik ekranlara geçiş yapıyor. Ancak bu yeni dokunmatik merkezli dünya için pek çok eski uygulama henüz güncellenmedi. Neyse ki, boşluğu kapatmaya yardımcı olan bir ultra sağlam mobil bilgisayar var. Dolphin CN80 El Terminali, geniş bir dokunmatik ekran, sayısal veya QWERTY tuş takımı seçenekleri sunar. Bu sayede kullanıcılar, çevreleri için en iyi giriş yöntemini seçebilir ve aynı zamanda geleceğin dokunmatik uygulamalarına da hazır olabilirler.

İster dokunmatik ekran özelliklerine geçiyor olun, isterseniz anahtar bağımlı bir iş sahibi olun, Honeywell Dolphin CN80 El Terminali, gelecekteki konumunuzu belirlerken, doğruluğu arttırılmış ve hızlı işler yapmanızı sağlar. Bu dayanıklı Android uyumlu el terminali, zorlu ortamlarda bile hızlı veri girişi için hem tam dokunmatik özelliklerine hemde tuşlara sahiptir.

Dolphin CN80 aynı zamanda Android Enterprise Recommended bir cihazdır, yani dayanıklıdır, sahada kolayca kullanmak için inşa edilmiştir ve uzun bir süre boyunca güncel kalmak için üretilmiştir.

Sekiz Çekirdekli 2.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 660 İşlemci

Android 7.1 Nougat, Android R´a Yükseltilebilir İşletim Sistemi

3 GB/4 GB RAM, 32 GB Flash Bellek

Daha iyi görüntü kalitesi için otomatik odaklama ve gelişmiş yazılım özelliklerine sahip 13 megapiksel renkli kamera

MicroSd card ile 512 GB´a kadar hafıza artırma

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac WiFi

EX20, N6603ER 2D imager Barkod Okuyucu Seçenekleri

5800 mAh Li-Ion Batarya

IP67 Koruması

2.4 mtden beton zemine düşme dayanımı

4.2", 854x480 LCD Dokunmatik ekran

Numeric ve Qwerty Tuş Seçenekleri

550 gr Ağırlık

 


Benzer Ürünler