Zebra TC25 Endüstriyel El Terminali


Zebra TC25 Endüstriyel El Terminali

Ürün Kodu: TC25

TC25 Dayanıklı Akıllı Telefon
Küçük işletmeniz için tasarlanmış TC25 Dayanıklı El Terminali ile daha çok işi daha kısa zamanda yapın

Yağmur, sıcak, sıfırın altındaki soğuklar, düşmeler, dökülmeler. TC25 El Terminali hepsinin üstesinden gelebilir.

Tüm gün yetecek enerjiye sahiptir

Şarj cihazına ihtiyacınız yok! Sadece benzersiz PowerPack’i takın ve çalışmaya devam edin.

Gerçek zaman tasarrufu için gerçek bir barkod okuyucu

Akıllı telefon kameraları barkod okutmak için üretilmemiştir. Bu nedenle TC25 Endüstriyel El Terminali tüm dünyadaki saha hizmetleri ekiplerinin çoğunun kullandığı barkod okuma teknolojisinin aynısını sunuyor. Hemen her türlü koşuldaki her türlü elektronik ya da basılı barkodu anında hedef almadan ve beklemeden, doğrult ve çek şeklinde okutursunuz. Dolayısıyla, personeliniz ne yapıyor olursa olsun, içeride gerçek bir Zebra barkod okuyucu olunca, işini daha hızlı, daha hatasız ve daha verimli bir şekilde yapacaktır. Böylece işgücü verimliliğinizi, müşteri hizmetlerini ve karlılık seviyenizi yükseltecektir.

Her şeyi anında belgeleyin

Otomatik odaklı 8 MP renkli kamera ile, teslim belgesinden hasarlı bir pakete ya da biten bir onarıma dek her şeyi belgeleyebilirsiniz.

Doğru fiyata doğru hizmet programı

Zebra OneCare SV ile, iki yıl süreyle normal eskime-yıpranma ve cihaz arızalarına karşı güvence, imalatçıdan rakipsiz teknik destek, yerinde sorun giderme için Cihaz Diyagnostik Aracı, öncelikli onarım geri teslim süresi, ücretsiz geri gönderim ve daha fazlasına, tek bir garanti dışı onarım bedelinin küçük bir bölümü karşılığında sahip olursunuz. Hizmet programınıza LifeGuard for Android eklediğinizde ise, gerçek bir iç huzura kavuşursunuz. TC25 mobil bilgisayarınızın ömrü boyunca garantili güvenlik güncellemelerine sahip olun.

Kullanımı kolay, öğrenim süreci gerektirmez

TC25 Endüstriyel El Termiali iş yapmayı öyle kolaylaştırır ki. Android ile parmak hareketleriyle yaklaştırıp uzaklaştırma ve kişisel akıllı telefonunuzda kullandığınız tüm tanıdık hareketlerin aynısına sahip olursunuz. Ekran dışarıda aynen içeride olduğu kadar kolay görülebilir. Büyük dokunmatik ekran, görmeniz gereken tüm bilgileri, kaydırmaya gerek olmadan gösterir. Üç adet programlanabilir tuş ise, en çok kullandığınız özellikler ve uygulamalara anında erişim sağlar.

Hızlı mobil bağlantılar, kristal berraklığında sesli görüşmeler ve harika uygulama performansı sağlar

4G ve VoLTE desteği ile, hızlı bağlantılar ve olağanüstü ses netliği için HD arama özelliği elde edersiniz. 3G ya da 2G üzerinden üç ile altı kat arası daha fazla bantgenişliğiyle ise, hızlı uygulama performansı ve ekran değişimlerinden emin olabilirsiniz.

Hızlı Bluetooth ve Wi-Fi

En hızlı Bluetooth bağlantıları, Bluetooth kulaklıklar ve yazıcılar için harika performans demektir. 802.11ac desteğiyle ise, bağlantı kalitesinden ödün vermeksizin açık bir ortamda, evde ya da ofiste iken hızlı Wi-Fi bağlantılarına geçebilirsiniz.

 

195 g Ağırlık

4.3 inç renkli WVGA (800x480) Corning Gorilla Glass

Bir adet 128GB Micro SD Yuvası

Android Nougat 7.X İşletim Sistemi

2GB RAM/16GB Flaş Bellek

-10° C ile 50° C arası Çalışma Sıcaklığı

IP65 Standardı

Flaşlı, Otomatik Odaklı, 8MP Renkli Kamera

 


Benzer Ürünler