Zebra TC8300 El Terminali


Zebra TC8300 El Terminali

Ürün Kodu: TC8300

TC8300 Dokunmatik Bilgisayar

EN GELİŞMİŞ ANDROİD PLATFORMUNA SAHİP ÇIĞIR AÇICI KURUMSAL DOKUNMATİK BİLGİSAYAR

Dünyanın en gelişmiş kurumsal dokunmatik bilgisayar tasarımını aldık ve her şeyi yapan en gelişmiş özellikleri ekledik. Maksimum uygulama performansı. Maksimum kullanım kolaylığı. Maksimum veri yakalama seçenekleri. Maksimum Android´e geçiş kolaylığı. Maksimum güvenlik. Maksimum yönetilebilirlik. Hepsi hareketi en aza indiren, benzersiz ergonomiye sahip, personelinize üstün konfor sunan ve işgücü verimliliğini %14* artıran çığır açıcı bu tasarımda.

Hızlıca öğrenmek için Android

Android´in en son sürümünün tüm faydalarına sahip olursunuz ve personeliniz bu cihazın nasıl kullanıldığını zaten bildikleri için, eğitim ve kullanmaya başlama süreleri neredeyse ortadan kalkar.

Maksimum uygulama performansı için maksimum güç

Ultra güçlü 8 çekirdekli işlemciye, önceki nesil TC8000´e göre 8 kat fazla RAM ve 32 kat fazla Flaş belleğe sahip olan TC8000 sayesinde tüm ses ve veri uygulamalarınızda üstün performans sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz güce sahip olursunuz. Gelişmiş bellek mimarisi normal bellek yaşam ömrünün 10 katına sahiptir.

Üç vardiyalık pil gücü ve rakipsiz pil yönetimi

Sınıfının en yüksek pil gücüne sahip olan TC8300, pil değiştirmeden üç vardiya boyunca çalışabilir. Ve artık tam şarj olamayan eskimiş pilleri bulup çıkarmayı kolaylaştıran kapsamlı pil ölçümleri sunar.

Android için ömür boyu güvenlik koruması

AndroidTM için LifeGuardTM sayesinde, Zebra Android cihazlarınızı kullanıldıkları her gün güvende tutmak için gerekli güncellemelere, işletim sistemi güncelleme sürecinin uçtan uca kolay kontrolüne ve Android´in sonraki iki sürümü (P ve Q) için desteğe sahip olursunuz.

Çok yüksek çözünürlükte fotoğraflar ve videolar

Yeni opsiyonel 13 MP renkli arka kamera ile personel durum kanıtı, uygunluk kanıtı ve daha fazlasını belgelemek için oldukça ayrıntılı fotoğraf ve videolar çekebilir.

Sektördeki ilk el tipi cihazla eller serbest yakın okuma

TC8300 ister bele asılsın, ister omuz askısına takılsın ya da sepete veya masaüstüne monte edilsin, yakınlık sensörü otomatik olarak görüntüleyiciyi tetikler. İki mod mevcuttur: yakından barkod okuma - neredeyse temas edecek bir konum ile 6 inç/15 cm arası ve temas eder konum ile 1,96 ft./60 cm arası.

Sınırlı Mod ile Google Mobil Hizmetlerine (GMS) erişimi kolayca yönetin.

StageNow’un yeni Sınırlı Modu sektörde bir ilki sunuyor: Google Mobil Hizmetlerini (GMS) bir tıklamayla kolayca devre dışı bırakma (işletim sistemiyle birlikte standart olarak gelir) ve daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda tekrar aktifleştirme. StageNow bir Mobility DNA çözümüdür, ücretsizdir ve tüm TC8300 cihazlarına önceden yüklenmiştir.

233 mm U x 76 mm G x 64 mm D

17,2 oz./490 g Ağırlık

Qualcomm SnapdragonTM 660 octa-core, 2.2 GHz CPU

GSM ve diğer hizmetler üzerinden kontrol için, Zebra´nın Sınırlı Moduna sahip Android 8.1 Oreo İşletim Sistemi

IP65 Koruması

MIL-STD 810G için oda sıcaklığında 2.4 metreden defalarca beton zemine düşme; bütün çalışma sıcaklık aralığında 1.8 metreden defalarca beton zemine düşme

2.000 kez 3,28 ft./1 m yuvarlanma

800 x 480 piksel; 4.0 in. diyagonal; transflektif LCD ekran; 16,7 Milyon (24-bit) renk desteği; 400 NIT

13 MP otomatik odaklamalı arka kamera, f/2.4 diyafram (opsiyonel)

 


Benzer Ürünler